Çamlıca Duşakabin Şirketi

Bir Bilene Sorun..

Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri, Creative markası altında butik işler çalışan küçük bir işletmedir.

Konsept banyo mimarisine değer katan ürünler tasarlayıp sunmak ve ülke çapında marka bilinirliğini her geçen gün üst seviyelere çıkararak dünya markaları arasında yerini almak ve bu bağlamda istihdama yönelik ülke ekonomisine katkı sağlamak en büyük inancımızdır.

Vizyonumuz:

Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.

Değerlerimiz;

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümler üretiriz. Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz. İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Image 04

İnnovative Design

Kişiye ölçüye ve projeye özgün duş tasarımlarıyla konsept banyo mimarisinin çözüm ortağı Çamlıca Duşakabin Sistemleri Creative markası altında sunduğu 316 L kalite paslanmaz çelik ve 8 mm temperli güvenlik camlarından oluşan duş ünitelerinde (Clear Shield) yüzey koruyucu uygulamasını standart olarak sunmaktadır.