Duşakabin Fiyat Listesi

Yeni Ürünler 2015 Modeller

Yeniliklerin öncüsü Çamlıca Duş Sistemleri Creative markası altında sunduğu üstten makaralı duşakabin modelleri referans uygulamalarıyla banyosunu yeni dizayn edecekler için referans niteliği taşıyor. Dahası özel ölçekli banyolarda ise özel duş tasarımlarıyla fonksiyonel bir kullanım alanı sunuyor.. Sizin banyonuz hangisi..?

Islak Mekanlarda Hijyenik Ortamlar

Ahşap Duş Izgarası Zemin Uygulaması

Zemin üzerine iroko ahşabından suya rutubet ve neme dayanıklı ahşap duş ızgarası öllçüye özel üretimle banyolarınızda.

Creative k2 Serisi Cam Duşakabin

dusakabin

6 - 8 mm temperli güvenlik camları parlak kromajlı paslanmaz ürün donanımları ve banyo mimarisine uyum içerisinde fonksiyonel bir ürün. Köşeden sürgülü duşakabin modelimizde üstten makaralı duş tekerlekleri sistem hareki sağlayarak alt bölgede bulunan kılavuz sistemi denge sağlar. Su izalasyonu bakımından klasik sürgülü sistem serilerinde olduğu gibi idealdir. Sıfır seramik zemine uygulandığı gibi duş teknesi kuvet jakuzi modellerine de uygulanabilmektedir.

Elegance Seri Duş Kapısı

Image 04

8 mm Elegance Seri Duşakabin Kapısı aynı eksen üzerinde olmayan yani eksenden kaçık duş menteşe tasarımlarıyla, dar mekanlarda ya da sürgülü duş sistemlerin giriş imkanı sunmadığı kısıtlı küçük ölçekli banyolarda rahat bir giriş imkanı sunar. Aynı eksen üzerinde çalışan menteşe sistemli duş kabinlerine oranla sürgülü sistem duşakabin lerde olduğu gibi aynı düzeyde su sızdırmazlık sağlamaktadır. Elegance seri duş ünitelerinde daha az menteşe daha az materyal kullanılarak şeffaf saydam ve banyo mimari dokusuna uygun duşakabinler üretilebilmektedir.

Creative s1 serisi Duşakabin

Paslanmaz Çelik Konstrüksiyondan Duşakabin Ünitesi

Sıfır zemin üzerine Paslanmaz Çelik konstrüksiyondan 8 mm temperli güvenlik camlarından cam yüzey koruyucu uygulamalı 1 sabit 1 hareketli duşakabin

Crown Serisi i-4 Modeli Menteşeli Duş kabini

dusakabin

2 sabit cam iki dışa açılır kanat camıyla parlak kromajlı pirinç üzeri nikel kaplamalı menteşe grupları banyo mimarisine uyum sağlamakla birlikte profilden yoksun, ince şık ve fonksiyonel.

6 mm temperli güvenlik camlarından oluşan Crown i4 model cam duşakabin uygulaması modern kullanımlar için uygun bir seçenek

Crovn zX serisi Duşakabin Çözümleri

Image 04

Dar Banyolarda Özel Duşakabin Çözümleri Dar ve kısıtlı alanlarınızı rahat ve kullanılabilinir bir yaşam alanına çevirmeniz işten bile değil, kaldı ki neyi nereye yerleştireceğinize karar verin. Resimdeki uygulamadaki banyonun toplam alanı 3 m2. Ve bu banyoda klozet lavabo ve Duşakabin mevcut.

Crovn zX serisi tam size göre sol taraftaki kanat camlarının ikisi de içe katlanarak arka tarafta bulunan nişli bölgeye yaslanmakta, böylelikle duşu kullanmadığınız dönemlerde banyo alanınızın tamamına yakını size kullanım alanı olarak kullanılabilmektedir.